Zakres usług Kancelarii Adwokackiej


 • Slider 32
 • Slider 33
 • Slider 34
 • Slider 35

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Dominiak świadczy pełen zakres usług prawnych, specjalizując się w prawie cywilnym.

Kancelaria Adwokacka reprezentuje Klientów przed sądami wszystkich instancji w Polsce, udziela porad prawnych, przygotowuje pozwy cywilne, pisma procesowe, umowy, a także prowadzi mediacje w imieniu swoich Klientów.

Kancelaria Adwokacka prowadzi również sprawy rozwodowe, sprawy związane z podziałem majątku, przyznawaniem opieki i kontaktów z dzieckiem oraz alimentami, a także prowadzi sprawy spadkowe.

Prowadzimy również sprawy o ustalenie upadłości konsumenckiej.

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Dominiak obsługuje także klientów dochodzących odszkodowania za wyrządzone szkody od osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, w tym także od towarzystw ubezpieczeniowych.

Nasze doświadczenie gwarantuje fachową pomoc prawną oraz reprezentację przed Sądami. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizytę w naszej Kancelarii Adwokackiej na ulicy Walczaka 12c/3 w Gorzowie Wielkopolskim codziennie od poniedziałku do piątku - godziny spotkania do telefonicznego uzgodnienia. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem co gwarantuje dużą skuteczność.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się poniżej z zakresem usług Kancelarii w jakich się specjalizujemy od wielu lat:

 • Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

  Upadłość konsumencka

  Kancelaria prawna Justyny Dominiak zajmuje się przygotowaniem wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej osób fizycznych, który to poprzedzony jest analizą prawną oraz finansową osoby ubiegającej się o jej przyznanie. Na etapie analizy nasza Kancelaria informuję osobę o etapach postępowania upadłościowego i skutkach dla niego oraz jego majątku.

 • Sprawy rozwodowe

  Sprawy rozwodowe

  Jedną z naszych głównych specjalizacji są sprawy rozwodowe. Zapewniamy fachową poradę prawną z zakresu rozwodów, przygotowanie pism procesowych, reprezentację przed Sądem a także pełną dyskrecję w prowadzonej sprawie.

   

 • Podział majątku

  Podział majątków

  Adwokat Justyna Dominiak zajmuje się również podziałem majątków przy sprawach rozwodowych. Aby podział majątku przeprowadzić niezbędne jest zgodne stanowisko małżonków co do sposobu jego podziału. Kancelaria opracowuje treść pisma ugodowego, na którym jest zawarty stan majątku wspólnego, a także sposób jego podziału.

 • Kontakt z dzieckiem

  Kontakt z dzieckiem

  Pomagamy w uregulowaniu kontaktu z dzieckiem po rozwodzie, w trakcie separacji lub po rozstaniu rodziców. Przykładamy dużą wagę do tego, aby ustalony kontakt z dzieckiem był przestrzegany zarówno przez jedną jak i drugą ze stron. Najważniejsze jest dobro dziecka lub dzieci, dlatego tak istotne jest ustalenie reguł kontaktu z dzieckiem w sposób przyjazny dla rodziców a także dziadków.

 • Alimenty

  Alimenty

  Zapewniamy kompleksową pomoc prawną oraz reprezentację przed Sądami w sprawach o alimenty, które to wymagają dużego doświadczenie oraz lat praktyki i wiedzy w tym zakresie. Nasza Kancelaria prawna zapewnia pełną dyskrecję. Dbamy nie tylko o uzyskanie satysfakcjonujących kwot alimentów, ale także ich fizyczne wyegzekwowanie.

 • Odszkodowania

  Odszkodowania

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Dominiak obsługuje także klientów dochodzących odszkodowania za wyrządzone szkody, w tym odszkodowania za wypadki drogowe, zadośćuczynienie po śmierci bliskiej osoby, odszkodowania za wypadki pieszych i rowerzystów, a także wypadki przy pracy.

 • Pozew cywilny

  Pozwy cywilne

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Dominiak przygotowuje pozwy cywilne w ramach reprezentacji Klienta przed Sądem powszechnym, Sądem administracyjnym oraz Sądem Najwyższym. Bogate doświadczenie oraz przygotowanie merytoryczne gwarantują Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

 • Pisma procesowe

  Pisma procesowe

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Dominiak zajmujemy się składaniem pism procesowych, czyli dokumentu obejmującego wnioski oraz oświadczenia stron postępowania, które są składane po za rozprawą w postępowaniach cywilnych. Pisma procesowe sporządzane przez Kancelarie Adwokacką są skrupulatnie przygotowywane przez adwokata Justynę Dominiak, aby spełniały wymogi formalne.

 • Reprezentacja przed Sądami

  Reprezentacja przed Sądami

  Adwokat Justyna Dominiak reprezentuje Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach sądowych, na etapach wszystkich procesów sądowych oraz przed każdą instancją Sądów powszechnych, Sądów administracyjnych oraz Sądem najwyższym. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów w sprawach cywilnych, karnych oraz administracyjnych, a także przed organami egzekucyjnymi w Polsce.

 • Porady prawne

  Porady prawne

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Dominiak zajmuje się udzielaniem porad prawnych dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji administracji publicznej.

 • Aktualności
Script logo
Script logo
Do góry